KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckningar 16557250

nr 1655 7250

Bertil Bull Hedlund

(1893-1950), Sverige

Tuschteckningar, 3 st, Signerade, oramade lösa blad. Bildmått: 7x19 - 13x22 cm

måndag 4 november 2024
kl 19:58:14

Bertil Bull Hedlund

Läs mer om Bertil Bull Hedlund